/*********************************************** * Accordion Content script- (c) Dynamic Drive DHTML code library (www.dynamicdrive.com) * Visit http://www.dynamicDrive.com for hundreds of DHTML scripts * This notice must stay intact for legal use ***********************************************/
 
Anasayfa Site Haritası Atak Mail İletişim
 
Hakkımızda
Kalite Politikamız
Çevre Politikamız
Ne Dediler
Öneri Şikayet Formu
Basın Odası
İnsan Kaynakları
 
 
 
Ne Dediler


RIDVAN TETİK- Spor Adamı


""Bekirpara Çınar Halısaha tesislerinin açılması semtimizde spor kompleksi eksiklerini gidermiş ve Serkan beyin halka açık halde bütün yaş guruplarına sabah sporu yapma imkanı sunması halkımız tarafından taktirle karşılanmaktadır. Bilahare genç, yeni jenerasyona futbol okulu konumunda da hizmet vermektedir. Kompleksin tüm halkımıza hayırlı olmasını diler, bütün vatandaşlarımızı spor yapmaya davet eder saygılar sunarım. . ""

CELAL GÜLEŞEN -K.A.S.K.F. Yönetim Kurulu Üyesi

""Doğu kışlanın bu konuma gelmesi bizler ve gençlik açısından tam isabet olduğuna inanıyorum. Burada bu spor tesislerinin yapılması hizmet anlamında iyi olduğuna inanıyor  yöneten arkadaşlarında katkılarının olduğu gözükmektedir. Bekirpaşa ' daki  amatör spor kulüplerinin de buralarda belirli dönemlerde idmanlarını yapmaları gençlerimizin farklı ortamlara gitmelerini engellemek gerekir. Saha sorumlusu Serkan kardeşim çok değerli ve sporu seven onunla beraber Yusuf hocanın ve ekibinin katkısı daha da artmaktadır. Hizmeti geçen tüm ekibin Allah yardımcıları olsun.""

İSHAK ZENGİN - Map Kavaklıspor Altyapı Sorumlusu

""Yaklaşık 1 yıldır açık olan Doğukışla Çınar Mini Futbol Sahasının Bekirpaşamıza değişik bir hava getirerek, çocuklarımızın geleceğini sağlıklı beğinlerin yetişmesinde katkısı olduğu kanaatindeyim.Sahibi olan Serkan kardeşimin değişik zamanlarda semt takımlarına da yardımcı olduğunu görmekte ve zaman zaman sahayı idman olarakda kullanmaktayız.Sadece seyirci ve futbolcuların bölümünün ayrılması oynayan ve seyredenlerin ayrı olmaları kanaatindeyim.
Her zorluklara karşı çalışan arkadaşlara da emeklerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.""

İSMAİL BAYRAKTAR - Kadıköy Spor Teknik Sorumlusu

""Bekirpara böyle tesis kazandıranlara öncelikle teşekkür ederiz. Genç ve yaşlı herkese hizmet veren tesislerini açan Serkan beye spor camiası adına teşekkür ediyorum. Spor etkinliklerinin devamını bekliyor ve arzuluyoruz. Spor okullarının çalışmalarını ilgi ile takip ediyor ve devamını bekliyoruz.""

  Kurumsal Tesislerimiz Etkinlikler Bilgi Köşesi Foto Galeri Online Rezervasyon İletişim